دعوت از رؤسای محترم انجمن های علمی جهت شرکت در همایش بزرگ کارگزاران نظام سلامت و مراسم تکریم و معارفه معاونین
به منظور تبیین اقدامات انجام شده در راستای طرح تحول نظام سلامت و تلاش های صورت گرفته در دولت یازدهم، همایش بزرگ کارگزاران نظام سلامت و مراسم تکریم و معارفه معاونین با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، توسط دفتر وزارتی از ساعت 8:30 الی 11 روز سه شنبه 14 شهریور ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی رازی واقع در بزرگراه حکیم، مسیر اختصاصی برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد

 جناب آقای دکتر/ سرکار خانم دکتر  .......

رئیس محترم انجمن علمی .........

سلام عليكم

همانگونه که مستحضرید برنامه تحول نظام سلامت از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید به عنوان یکی از اولویتهای کاری این دولت مورد حمایت ریاست محترم جمهوری و سایر نهادهای سیاستگذار کلان کشوری قرار گرفت. و اکنون به لطف خداوند منان و با تلاش تمامی دست اندرکاران نظام سلامت، در آغاز دولت دوازدهم شاهد برکات این طرح در تمامی عرصه های نظام سلامت بوده و اقشار مختلف جامعه طعم شیرین تحول در نظام سلامت را در بستر تحقق این برنامه چشیده اند.

تحول در نظام آموزش علوم پزشکی نیز به عنوان گام چهارم برنامه تحول به منظور ارتقای پاسخگویی نظام سلامت به نیازهای جامعه و تأمین منابع انسانی موردنیاز مورد توجه و تأکید قرار گرفت. در این راستا برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تدوین و اجرا شد؛ که با گذشت 3 سال از آغاز این برنامه ها امروز شاهد ایجاد گفتمان تحول آموزش و توجه ویژه به حوزه آموزش در دانشگاههای علوم پزشکی کشور هستیم.

 لذا به منظور تبیین اقدامات انجام شده در راستای طرح تحول نظام سلامت و تلاش های صورت گرفته در دولت یازدهم، همایش بزرگ کارگزاران نظام سلامت و مراسم تکریم و معارفه معاونین با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، توسط دفتر وزارتی از ساعت 8:30 الی 11 روز سه شنبه 14 شهریور ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی رازی واقع در بزرگراه حکیم، مسیر اختصاصی برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد. بدینوسیله از حضرتعالی دعوت به عمل می آید تا در این نشست شرکت فرمایید.

دکتر حمید اکبری

قائم مقام معاون آموزشی

دریافت اصل نامه


تاریخ خبر: 1396/06/12
کلمات کلیدی: همایش,کارگزاران,نظام,سلامت

:: ارسال نظر
نام: 
پیام: