پیام دبیر یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی ایران، 12-10 آبانماه 1396 – تهران – بیمارستان میلاد
خدای منان را شاکریم که توفیق حاصل شد در یازدهمین کنگره انجمن کولوپروکتولوژی، میزبان اساتید و همکاران عزیز رشته های جراحی کولورکتال، جراحی عمومی و متخصصین مربوطه و پرستاران گرانقدر باشیم. شعار اصلی امسال " گسترش همیاری انجمن کولوپروکتولوژی با سایر دانشگاههای علوم پزشکی" است.

پیام دبیر یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی ایران

12-10 آبانماه 1396 تهران بیمارستان میلاد

دکتر فخرالسادات انارکی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

علم دریایی است بی حد و کنار                         طالب علم است غواص بحار

 

خدای منان را شاکریم که توفیق حاصل شد در یازدهمین کنگره انجمن کولوپروکتولوژی ، میزبان اساتید و همکاران عزیز رشته های جراحی کولورکتال، جراحی عمومی و متخصصین مربوطه و پرستاران گرانقدر باشیم. شعار اصلی امسال " گسترش همیاری انجمن کولوپروکتولوژی با سایر دانشگاههای علوم پزشکی"  است. هدف از تحقق این شعار تبادل افکار و تعامل هرچه بهتر و بیشتر با اساتید جراحی عمومی در تمامی مراکز علمی کشور عزیزمان ایران است . البته ما در این کنگره مفتخر به میزبانی پنج نفر از اساتید برجسته جراحی کولورکتال خارج از کشور نیز هستیم.

محوریت عمده مباحث کنگره ، مدیریت عوارض جراحیهای کولورکتال است که در قالب  یازده پانل، چندین سخنرانی و یک کارگاه ویدیویی فیستول، ارائه خواهد شد.

در طی سه روز کنگره علاوه بر برنامه های فوق ، اساتید و همکاران با ارائه کیس های جالب و روش های جراحی خاص خود در قسمتهای "Photo & Comments"  و How I do it ""  ، تجربیات خود را با مخاطبین به اشتراک خواهند گذاشت.

در انتهای برنامه روز سوم ، جایزه ویژه کنگره به پایان نامه های برتر در سطوح دانشجویی ، رزیدنتی ، فلوشیپی و پرستاری اعطاء  خواهد شد.

لازم به ذکر است امسال کنگره پرستاری با محوریت استومی و زخم به  موازات کنگره کولوپروکتولوژی در سالن مجاور برگزار میگردد.

اعضاء کمیته علمی و اجرائی کنگره ، خود را متعهد می بینند تا ضمن فراهم نمودن محیطی سالم و دوستانه ، با استفاده از حضور و مشارکت حداکثری اساتید صاحب نظر ، گامهایی هرچند کوتاه در راستای اعتلای سطح علمی شرکت کنندگان بردارد ، چراکه :

حضورتان اشارتی است پیامبرانه ،  شاید دردمندی به دستان شما دخیل بسته باشد

 

و من الله التوفیقتاریخ خبر: 1396/07/30
کلمات کلیدی: کنگره,کولوپروکتولوژی

:: ارسال نظر
نام: 
پیام: