برگزاری اولین کنگره پزشکی اجتماعی ایران با محوریت پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر
اولین کنگره پزشکی اجتماعی ایران با محوریت پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر در تاریخ 26 تا 29 بهمن ماه در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، واقع در نبش خیابان قدس برگزار می گردد.
احتراماً به اطلاع مي رساند كه اولين كنگره تخصصي پزشكي اجتماعي ايران با عنوان "پيشگيري و كنترل بيماري هاي غيرواگير" در بهمن ماه سال جاري از تاريخ 26 تا 29 بهمن ماه به مدت چهار روز در آمفي تأتر مركزي دانشگاه علوم پزشكي تهران واقع در بلوار كشاورز نبش خيابان قدس به حول و قوه الهي برگزار خواهد شد.
  در اين همايش بالغ بر 700 نفر از اساتيد برجسته كشور در رشته هاي تخصصي پزشكي اجتماعي، داخلي، قلب و عروق، خون و سرطان بالغين (انكولوژي)، پرتودرماني پزشكي(راديوتراپي)، غدد و متابوليسم، كليه، ريه، روانپزشكي، ترك دخانيات، پزشكي ورزشي، تغذيه و رژيم درماني و روانشاسان باليني شركت خواهند داشت.
محورهاي کنگره:
پيشگيري و كنترل بيماري هاي قلبي-عروقي، پيشگيري و كنترل ديابت، پيشگيري و كنترل فشار خون، پیشگیری و کنترل سرطانها, پيشگيري و كنترل چاقي و اضافه وزن، پيشگيري و كنترل سرطانها، پيشگيري و كنترل اختلالات چربي خون، پيشگيري و كنترل اختلالات روانپزشكي، ترك دخانيات و افزايش تحرك و فعاليت فيزيكي. 
شماره تماس: 64053366
فکس:89780172
تاریخ خبر: 1395/11/24
کلمات کلیدی: برگزاری,اولین,کنگره,پزشکی,اجتماعی,ایران,با,محوریت,پیشگیری,و,کنترل,بیماری,های,غیرواگیر

:: ارسال نظر
نام: 
پیام: