1399/11/27
برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن علمی متخصصین علوم داروئی ایران
برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن علمی متخصصین علوم داروئی ایران
برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن علمی متخصصین علوم داروئی ایران

بسمه تعالي

نظر به تصويب مجمع عمومي و هيئت مديره محترم انجمن علمی متخصصین علوم داروئی ایران و تصويب کميسيون انجمن هاي علمي وزارت بهداشت، انتخابات هيئت مديره و بازرس اين انجمن علمي به صورت الکترونيک برگزار مي گردد.

لطفاً اعضاء محترم با مرور رزومه و برنامه هر يک از کانديداها، نسبت به ايشان آشنايي کافي پيدا کرده و از ساعت ۱۵ دقیقه بامداد روز دوشنبه 27 بهمن ماه ۱۳۹۹ تا ساعت ۲۳:۴۵ روز سه شنبه 28 بهمن 1399 با انتخاب گزينه شرکت در انتخابات، انتخاب نامزدهاي مورد نظر و وارد کردن کد تأييد، نسبت به ارسال آراء اقدام نمايند.

کد تأييد شرکت در انتخابات به دو صورت از طريق ايميل و از طريق پيامک قابل دريافت بوده و لذا اعضاء محترم از صحت اطلاعات شماره همراه و ايميل خود پيش از آغاز انتخابات اطمينان حاصل نمايند.
 
اعضاء محترمي که  تا ۲۴ ساعت قبل از شروع فرايند انتخابات کلمه عبور خود را ريست کرده اند (کلمه عبور آنها کد ملي باشد) و آن را تغيير نداده اند در زمان انتخابات  امکان ورود به بخش انتخابات را نخواهند داشت، ساير اعضاء محترم نيازي به تغيير کلمه عبور قبل از انتخابات ندارند.

 لذا اکيداً تقاضا مي شود چند روز قبل از انتخابات ضمن مرور سوابق و برنامه ها و آشنايي بيشتر با نامزد هاي انتخاباتي کلمه عبور خود را از طريق گزينه "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام"  درخواست نماييد يا اگر کلمه عبور خود را ريست کرده ايد( به کد ملي تغيير داده ايد)، به کدي غير از کد ملي تغيير داده و نسبت به اصلاح و بازبيني اطلاعات موجود در صفحه اختصاصي خود بويژه ايميل و شماره موبايل اقدام نماييد

اگر تلفن همراه شما قابليت دريافت پيامک هاي تبليغاتي را نداشته باشد از طريق پيامک "کد تاييد" را دريافت نخواهيد کرد. لذا حد اقل 24 ساعت قبل از شرکت در انتخابات لطفاً با ارسال عدد 2 به 8999 در مورد خطوط همراه اول و يا عدد 2 به 5005 در مورد خطوط ايرانسل، قابليت دريافت پيامک تبليغاتي را براي تلفن همراه خود فعال کنيد
در صورت وجود هر گونه مشکل ابتدا سوالات پرتکرار انتخابات را مطالعه بفرماييد و اگر پاسخ سوال خود را نيافتيد در گروه هاي مجازي زير عضو شده و مشکل خود را مطرح بفرماييد

عضويت در گروه واتس اپي رفع مشکلات

خواهشمند است اعضاء محترم به نحوي مديريت بفرمايند که در ساعات اوليه دوره زماني تعيين شده نسبت به شرکت در انتخابات اقدام بفرمايند.


کلمات کلیدی: برگزاری,انتخابات,الکترونیک,انجمن,علمی,متخصصین,علوم,داروئی,ایران
دسترسی سریع
نظرات کاربران
کد امنیتی

آمار بازدید از سامانه

تعداد کل بازدید ها: 6,630,356

بازدید این صفحه در سال جاری: 61

بازدید این صفحه در ماه جاری: 07

بازدید این صفحه در 7 روز گذشته: 03

بازدید این صفحه در روز جاری: 02

در تماس باشید
كميسیون انجمن های علمی گروه پزشكی
تهران، شهرک قدس (غرب)، خيابان ايوانک، ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی (نصر 5)، بلوک (C)، طبقه هفتم
81452427
88364113
09100751783
comission.anjomanha @behdasht.gov.ir