1400/07/22
برگزاری انتخابات الکترونیک هیأت مدیره و بازرس انجمن علمی متخصصین زنان شاغل در باروری و ناباروری ایران
برگزاری انتخابات الکترونیک هیأت مدیره و بازرس انجمن علمی متخصصین زنان شاغل در باروری و ناباروری ایران
برگزاری انتخابات الکترونیک هیأت مدیره و بازرس انجمن علمی متخصصین زنان شاغل در باروری و ناباروری ایران

بسمه تعالي

نظر به تصويب مجمع عمومی و هيئت مديره محترم انجمن علمی متخصصین زنان شاغل در باروری و ناباروری ایران و تصويب کميسيون انجمن‏‏‏‏ های علمی وزارت بهداشت، انتخابات هيئت مديره و بازرس اين انجمن علمی به صورت الکترونيک برگزار مي گردد.

لطفاً اعضاء محترم با مرور رزومه و برنامه هر يک از کانديداها، نسبت به ايشان آشنايي کافي پيدا کرده و از ساعت ۱۵ دقیقه بامداد روز پنج شنبه ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه همان روز با انتخاب گزينه شرکت در انتخابات، انتخاب نامزدهاي مورد نظر و وارد کردن کد تأييد، نسبت به ارسال آراء اقدام نمايند.

کد تأييد شرکت در انتخابات به دو صورت از طريق ايميل و از طريق پيامک قابل دريافت بوده و لذا اعضاء محترم از صحت اطلاعات شماره همراه و ايميل خود پيش از آغاز انتخابات اطمينان حاصل نمايند.
 
اعضاء محترمي که  تا ۲۴ ساعت قبل از شروع فرايند انتخابات کلمه عبور خود را ريست کرده‌اند (کلمه عبور آنها کد ملي باشد) و آن را تغيير نداده‌اند در زمان انتخابات  امکان ورود به بخش انتخابات را نخواهند داشت، ساير اعضاء محترم نيازي به تغيير کلمه عبور قبل از انتخابات ندارند.

 لذا اکيداً تقاضا مي‌شود چند روز قبل از انتخابات ضمن مرور سوابق و برنامه‌ها و آشنايي بيشتر با نامزد‌هاي انتخاباتي کلمه عبور خود را از طريق گزينه " کلمه عبور خود را فراموش کرده ام " درخواست نماييد يا اگر کلمه عبور خود را ريست کرده‌ايد (به کد ملي تغيير داده ايد)، به رمزي غير از کد ملي تغيير داده و نسبت به  بازبيني و در صورت نياز اصلاح اطلاعات موجود در صفحه اختصاصي خود بويژه ايميل و شماره تلفن همراه خود اقدام بفرماييد. 

اگر خط تلفن همراه شما قابليت دريافت پيامک‌هاي تبليغاتي را نداشته باشد از طريق پيامک، "کد تاييد" را دريافت نخواهيد کرد. لذا حداقل 24 ساعت قبل از شرکت در انتخابات لطفاً با ارسال عدد 2 به 8999 در مورد خطوط همراه اول و يا عدد 2 به 5005 در مورد خطوط ايرانسل، قابليت دريافت پيامک تبليغاتي را براي تلفن همراه خود فعال کنيد. 
در صورت وجود هر گونه مشکل ابتدا سوالات پرتکرار انتخابات را مطالعه بفرماييد و اگر پاسخ سوال خود را نيافتيد در گروه مجازي زير عضو شده و مشکل خود را مطرح بفرماييد.

عضويت در گروه واتس اپي رفع مشکلات

خواهشمند است اعضاء محترم به نحوي مديريت بفرمايند که در ساعات اوليه دوره زماني تعيين شده نسبت به شرکت در انتخابات اقدام کرده و شرکت در انتخابات را به دقايق پاياني مهلت تعيين شده موکول نفرمايند.


کلمات کلیدی: برگزاری,انتخابات,الکترونیک,هیأت,مدیره,و,بازرس,انجمن,علمی,متخصصین,زنان,شاغل,در,باروری,و,ناباروری,ایران
دسترسی سریع
نظرات کاربران
کد امنیتی

آمار بازدید از سامانه

تعداد کل بازدید ها: 6,629,407

بازدید این صفحه در سال جاری: 42

بازدید این صفحه در ماه جاری: 01

بازدید این صفحه در 7 روز گذشته: 01

بازدید این صفحه در روز جاری: 01

در تماس باشید
كميسیون انجمن های علمی گروه پزشكی
تهران، شهرک قدس (غرب)، خيابان ايوانک، ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی (نصر 5)، بلوک (C)، طبقه هفتم
81452427
88364113
09100751783
comission.anjomanha @behdasht.gov.ir